INVEP s.r.o.
INVEP s.r.o.
O nás
Jurassic Minerals+
Fytozym
GDPR
Objednávka
Kontakt
 

INVEP s.r.o.

Jasná 2202/2
929 01 Dunajská Streda

Tel: 0907/49 50 49, 0905/40 93 26
Tel: 031/552 6396

E-mail: invep@orangemail.sk
Web: www.invep.sk

 
INVEP s.r.o.
Jurassic Minerals+
     

100 % prírodný produkt JURASSIC MINERALS obsahuje 72 minerálov a stopových prvkov v koloidnej forme. Ide o minerály, ktoré sa v bežnej potrave vôbec nevyskytujú. Prednosť koloidných minerálov je v tom, že sú 600 krát menšie ako červená krvinka a telo si vie vybrať, ktoré prvky potrebuje, preto nedochádza k neželanému ukladaniu minerálov v cievach, kĺboch a pod. Vstrebateľnosť pre organizmus je až 98 % na rozdiel od bežne dostupných minerálov na trhu, ktorých vstrebateľnosť je maximálne 45 %.

Koloidný hliník, olovo, stroncium… dokážu vytesniť (vylúčiť z tela) toxické odpadové formy tých istých prvkov. Koloidné minerály viažu voľné radikály, sú nenahraditeľné pri využiteľnosti vitamínov, tvorbe enzýmov, regulácii hormonálnej činnosti endokrinného systému a pri syntéze DNA. Udržujú biochemickú rovnováhu tela, priamo vyživujú bunky, zvyšujú ich energetický výkon a spomaľujú biologické hodiny organizmu.

.

 

Pozitívny vplyv môžu mať na :

 

V prípade Vášho záujmu Vam môžeme zaslať ďakovné listy od spokojných zákazníkov,samozrejme z ich súhlasom a zároveň aj s kontaktom,aby ste si mohli obojstranne vymeniť svoje dotazy,skusenosti. 

Dávkovanie : 5-15 ml. denne. Začíname s 5 ml. a postupne zvýšime na vyššie dávky. Pri užívaní môže dôjsť k prechodnému zhoršeniu (adaptačné reakcie), ide o spätný regeneračný proces, pozitívnu odozvu organizmu na účinnosť prípravku. Určite neprestaňte minerály užívať, zastavili by ste liečivý proces, ktorý už v tele začal.

 Ako zmierniť adaptačné príznaky

 

  • zvýšte príjem tekutín (2-3 litre čistej vody denne)
  • dennú dávku zrieďte s litrom vody zapite postupne počas celého dňa, alebo znížte dávkovanie až do vymiznutia príznakov, potom dávku opäť zvýšte

Iné použitie prípravku :

 

Pleť : pleťové tonikum – 2,5 ml. vody + 2,5 ml. JM+ krém vysokej kvality – primiešajte pár kvapiek do svojho obľúbeného krému. Ekzémy, vyrážky, popáleniny: potrieť neriedeným prípravkom.

Vlasy : 5 ml. vody + 5 ml. JM - masírovať pokožku hlavy. šport + fyzická zátaž: do 1/2 litra vody pridať 15 ml. JM+, získate iontový nápoj na dobitie energie a regeneráciu svalstva. Pitný režim: do 1 litra vody pridať 15 ml. JM+, získate minerálnu vodu (nehrozí tvorba ľadvinových kameňov). Rastliny: zálievka z 1 litra vody + 5 ml. JM+ pôsobí proti chorobám, pre väčšiu odolnosť rastlín a ich zdravý rast.

 

Prvky obsiahnuté v Jurassic Minerals a ich preukázaný vplyv na zdravie:

 

   
bór  
cín  
draslík  
fosfor  
germánium  
horčík  
chlór  
chróm  
kobalt  
kremík  
mangán  
meď  
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

Dalšie prvky obsiahnuté v Jurassic Minerals

 

* antimón  * lithium  * tantal
* báryum  * lutecium  * telúr
* berýlium  * neodym  * terbium
* cér  * niób  * thalium
* dysprosium  * olovo  * thorium
* erbium  * paladium  * thulium
* europium  * platina  * titan
* gadolinium  * praseodym  * uhlík
* gálium  * rhenium  * urán
* hafnium  * rhodium  * vizmut
 * rubídium  * wolfram
* holmium  * ruthenium  * yterbium
* indium  * samárium  * ytrium
* kadmium  * skandium  * zirkonium
* lanthan  * stroncium  * zlato
   * striebro  

 

Produkt neobsahuje zbytočné konzervačné látky ani chemické farbivá. Zloženie: Destilovaná voda, minerálny extrakt, fruktóza, prírodná ovocná prichuť s múčenkou, prírodná kyselina citronová .Pri úplne čerstvom produkte je farba číra,ktorá časom vplyvom šťavy z múčenky s tmavne.Vlastnosti má však rovnaké. Prípravok je vhodný pre deti od 3 rokov.

O B J E D N Á V K A

Copyright 2004-2018. INVEP s.r.o. Tlač stránku
Powered by Webcredit s.r.o.